Doktori i Trump: Presidenti është gati që t’iu rikthehet angazhimeve publike

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Doktori i Trump: Presidenti është gati që t’iu rikthehet angazhimeve publike

Presidenti i SHBA Donald Trump ka përfunduar trajtimin për koronavirusin dhe mund të kthehet në angazhimet publike këtë fundjavë, ka thënë mjeku i tij.

Dr.Sean Conley tha se presidenti i është përgjigjur “jashtëzakonisht mirë” mjekimit dhe nuk paraqet shenja që tregojnë “përparimin e sëmundjes”.

Një ditë më parë, u vendos që debati i dytë mes Trump dhe Biden të zhvillohet virtualisht të enjten, për shkak të infektimit të kreut të Shtëpisë së Bardhe. Mirëpo ky i fundit refuzoi të merrte pjesë në debatin virtual, pas i duket “humbje kohe”.

Doktori i Trump: Presidenti është gati që t’iu rikthehet angazhimeve publike shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy