Doli rrugëve e zhveshur, prindërit e partneres së Kanye West të shqetësuar: Ai po e fut në kurth

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Doli rrugëve e zhveshur, prindërit e partneres së Kanye West të shqetësuar: Ai po e fut në kurth

Prindërit e Bianca Censorit janë në ankth dhe të shqetësuar për vajzën e tyre, pas fotove që bënë xhiron e internetit ku u shfaq duke ecur pothuajse e zhveshur me bashkëshortin e saj Kanye West. Sipas raportimeve, prindërit e 29-vjeçares po shprehin më fort se kurrë frikën se vajza e tyre ka mbetur fjalë për fjalë në duart e reperit, i cili kontrollon çdo lëvizje të saj.

Kulmi për prindërit ishte dalja e fundit publike e Biankës, e cila ishte e zhveshur duke mbuluar trupin vetëm me një mushama transparente dhe pjesët intime me duar. Nga ana tjetër, West ishte veshur me një pelerinë dhe fytyrën e kishte të mbuluar me një maskë të zezë.

Duke u shfaqur në këtë mënyrë, Cencori rrezikonte të shkelte ligjin e Kalifornisë. Kodi penal e përcakton “ekspozimin e pahijshëm” si vepër seksuale. Ky ligj ndalon ekspozimin e qëllimshëm të pjesëve intime të trupit në një vend publik në prani të një personi tjetër që mund të shqetësohet ose ofendohet.

“Familja dhe miqtë e saj ndihen të poshtëruar pasi gjendja e saj vazhdon të përkeqësohet,” tha një burim pranë familjes së saj për të vazhduar:

“Bianca padyshim nuk e kupton se ajo që ajo që veshi nuk është vetëm e neveritshme dhe jep një shembull të keq, por ndoshta edhe thyerje e ligjit gjithashtu. Ndërkohë, Kanye është i mbuluar me pesë shtresa veshjesh dhe kur gruaja e tij dukej e ftohtë ndërsa ishte e zhveshur dhe e mbështjellë me plastikë, ai nuk i ofroi asaj një nga pelerinat e tij”.

I njëjti burim tha gjithashtu: “Prindërit e saj janë shumë të mërzitur dhe nuk e njohin atë. Ajo kurrë nuk do ta bënte këtë nëse dikush nuk e kontrollonte. Ai vazhdon ta zërë në kurth duke i dhënë asaj një aksion dhe pronësi më të madhe në projekte të ndryshme që ka marrë përsipër, duke përfshirë veshjen”.

Advertisement

Nëna e Biankës, Alexandra dhe babai i saj, Leo, kanë shprehur më parë shqetësimet e tyre për marrëdhënien e vajzës së tyre me muzikantin. Në dhjetor, ata thanë se kishin frikë se vajza e tyre ishte vetëm kënaqësia e West pas divorcit të tij.

“Nëna dhe babai i Biankës e shohin Kanye paksa të bezdisshëm”, tha një burim i afërt me Bianca për DailyMail.com në atë kohë.

“Prindërve të saj ishte e dyshimtë që ai u martua me Biankën një muaj pasi u finalizua divorci i tij nga Kim. Ata me të vërtetë nuk donin që Bianca të ishte paterica e tij pas një divorci kaq të trazuar”./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy