E rrallë, tre fëmijët e Michael Jackson shfaqen bashkë në një foto

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E rrallë, tre fëmijët e Michael Jackson shfaqen bashkë në një foto

Premiera e muzikalit ” MJ: The Musical “, kushtuar Michael Jackson , e cila u zhvillua në Teatrin Prince Edward në Londër, bëri bashkë tre fëmijët e ikonës, duke u dhënë fotografëve një pamje të rrallë.

Vajza e tij 25-vjeçare , Paris Jackson , ka pozuar me një fustan midi gjysmë të tejdukshëm ngjyrë kafe të errët, të cilin e ka shoqëruar me një çantë metalike clutch dhe rreshta bizhuterish. Pranë saj ishin vëllai i saj 27-vjeçar Prince dhe 22-vjeçari Blanket .

Paris dhe Prince janë fëmijët që Michael Jackson pati me Debbie Rowe , me të cilën ishte i martuar nga viti 1996 deri në vitin 2000. Blanket, emri i vërtetë i të cilit është Bigi, lindi nga një surrogate , identiteti i së cilës nuk u bë publik.

Advertisement

Paraqitja e re publike e fëmijëve të Jackson erdhi në mes të një beteje ligjore midis Blanket dhe nënës së Mbretit të Pop-it për pasurinë e tij. Ky i fundit apeloi shitjen e 50% të së drejtës së autorit për veprën e tij tek Sony për 600 milionë dollarë , shitje e mbështetur nga të tre fëmijët e tij. Blanket argumenton se gjyshja e tij duhet të mbulojë shpenzimet e saj ligjore dhe të mos paguhet nga të drejtat e autorit të punës së babait të tij./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy