Edi Paloka premton shembjen e Teatrit të ri që po ndërtohet: Kur të marrim qeverinë do e bëjmë siç ka qenë dhe siç duam vetë, shqiptarët ta ngulin në kokë që duhet të protestojnë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edi Paloka premton shembjen e godinës së Teatrit të ri që po ndërtohet.

Nënkryetari i Partisë Demokratike, siguron se kur opozita të marrë qeverinë do e bëjë teatrin siç ka qenë më parë.

Ai apelon që shqiptarët ta ngulin në kokë që duhet ta mbrojnë dinjitetin e tyre duke protestuar.

Në intervistën për News24 ai premtoi se kryeministri Edi Rama do të largohet sa më parë. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy