FOTOT: Nuk kanë bukë, por Koreja e Veriut “tremb” botën me armatimin e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Armë ushtarake, automjete, raketa dhe shumë materiale të tjera ushtarake u prezantuan në ekspozitën e Zhvillimit të Mbrojtjes në Korenë e Veriut.

Një ekspozitë jo si ato që jemi mësuar të shohim, në një kohë kur mediat raportojnë se prej muajsh Koreja e Veriut është në krizë për bukën.

Por me sa duket kur është fjala për armatim, diktatori Kim Jong nuk kursehet.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy