Hapja e aktiviteteve dhe lehtësimi i madh i masave, Manastirliu ka një mesazh për gjithë qytetarët

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zgjerimi i fashes orare dhe lehtesimet e tjera ne vend pas bllokimit nga koronavirusi kerkojne shtim te madh te gatishmerise dhe vigjilences nga ana e qytetareve.

Me kete mesazh e ka nisur diten sot ministrja e Shendetesise, Ogerta Manastirliu, e cila apelon shqiptaret per respektim te rrugullave.

Mesazhi i Manastirliut:

Nga dita e sotme, zgjerohet fasha orare dhe hapen një seri aktivitetesh dhe shërbimesh për qytetarët, por kërkohet më shumë vigjilencë për respektimin e rregullave, për të mbrojtur veten dhe të tjerët #COVID19?

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy