“Jastëk dhe shpulla kokës”/ Momenti tronditës kur fëmijët rrihen nga edukatoret e kopshtit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Jastëk dhe shpulla kokës”/ Momenti tronditës kur fëmijët rrihen nga edukatoret e kopshtit

Disa fëmijë të vegjël që ndodheshin në kopsht u dhunuan nga edukatoret. Ngjarja ndodhi pse të vegjlit nuk flinin dot gjumë.

Bëhet fjalë për një kopsht në Kinë. Dy edukatoret tani po përballen me autoritetet.

Advertisement

Një baba zbuloi veprimet e tmerrshme nga pamjet e kamerave të sigurisë pasi vuri re shenja në fytyrën e djalit 3-vjeçar.

Një prej edukatorëve është kapur duke qëlluar të vegjlit me jastëk kokës, ndërsa dikush tjetër me shpulla.

Advertisement
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8540873/Kindergarten-pupils-savagely-beaten-teachers-failing-nap-China.html#v-1325523489736995699

“Jastëk dhe shpulla kokës”/ Momenti tronditës kur fëmijët rrihen nga edukatoret e kopshtit shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy