Messi zgjedh ekipin e ri, gati prezantimi në 10 gusht

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lionel Messi e ka zgjedhur ekipin e tij të ri! Mediat argjentinase jane te sigurta se “Pleshti” ka zgjedhur PSG-në si destinacionib e ri pas largimit te bujshem nga Barcelona ku ai u rrit dhe ne 21 vite fitoi gjithcka. Palet mesa duket kane rene dakort per nje kontrate 40 mln euro ne sezon per te pakten dy vite. Madje mediat shtojne se prezantimi i Messit tek PSG do te behet ne daten 10 gusht ne Kullen Eiffel. Nese merr edhe Messin? PSG behet vertet ekip i frikshem pasi vec argjentinasit jane edhe Donarumma, Sergio Ramos, Wijnaldum, Neymar, Di Maria, Neymar etj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy