Momente tmerri! Avioni i këngëtares së njohur bën ulje emergjente

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Momente tmerri! Avioni i këngëtares së njohur bën ulje emergjente

Një avion privat që transportonte artistin fitues të Grammy-t, Karol G, bëri një ulje emergjente në një aeroport të zonës së Los Anxhelosit pas një raportimi për tym në kabinë të enjten mbrëma.

Videoja e kapur nga filiali i CNN KABC tregon aeroplanin duke u ulur pa incidente në aeroportin Van Nuys dhe duket se tregon Karol G duke lënë aeroplanin, i cili kishte logon e zemrës me tela me gjemba të këngëtares kolumbiane të pikturuar anash dhe një logo për turneun e saj aktual.

“Një Gulfstream IV me dy motorë u ul i sigurt në aeroportin Van Nuys në Kaliforni rreth orës 21:00 me orën lokale të enjten, 29 shkurt pasi piloti raportoi tym në kabinë,” tha një deklaratë të premten në mëngjes nga Administrata Federale e Aviacionit, e cila po heton incidentin. “Fluturimi u nis nga aeroporti Hollywood Burbank për në Aeroportin Ndërkombëtar të El Salvadorit.” /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy