Shembet Teatri Kombëtar, Rama publikon videon ‘live’ te Sheshi “Skënderbej”: E diela në Tiranë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teatri Kombëtar nisi të shembjen nga autoritet mëngjesin e sotëm rreth orës 04:30.

Pas kësaj protestat dhe përleshjet mes policisë dhe qytetarëve kanë qenë të shumta.

Ndërkohë pak minuta më parë kryeministrit Edi Rama ka hyrë ‘live’ në ‘facebook’ ku tragon fëmijët dhe nënat të cilët kanë dalë shëtitje në sheshin ‘Skënderbej’.

Krahas videos kryeministri ka shkruar ‘E diela në Tiranë’ duke e shoqëruar edhe me një “emoji” me një zemër.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy