“Shpërthen” profesori i UT: Fuck you, fuck you, fuck you, ta vrasim Ramën se i kemi të gjitha

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ervin Goci, i njohur si aktivist dhe pedagog, ka dalë në podiuminin para Ministrisë së Brendshme duke kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama.

Me thirrjet “Fuck you, fuck you, fuck you”, Goci është zotuar se protestat do të vazhdojnë më tej.

Ai tha se kryeministri Edi Rama duhet vrarë, dhe sipas tij do përdoren metoda qytetare.

“Protesta mund të vazhdojë, por çfarë mund të bëjmë pas kësaj?

Advertisement

Liderët politikë të shikojnë hallet e shqiptarëve dhe të mos ulen në tavolinë me mafien.

Ne e kemi mbajtur për 27 muaj këtë. Këtej janë disa centrale bërthamore energjie.

Ne kemi kauzën kemi sheshin kemi edhe partë politike opozitare, ju kemi juve qytetarë të thjeshtë.

Ne duhet të jemi bashkë na takon neve ta çojmë përpara dhe të bëjmë ndryshimin e madh. Ata janë disa kufoma politike por do t’i vrasim me qytetari dhe me kulturë”, është shprehur Goci.(TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy