Shqiptarja në Greqi plagoset nga partneri rumun/ Autori shpallet në kërkim nga policia

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shqiptarja në Greqi plagoset nga partneri rumun/ Autori shpallet në kërkim nga policia

Një 44-vjeçare shqiptare është plagosur me thikë nga partneri i saj  në Patisia.

 

Pas ngjarjes, autori është larguar nga vendi i ngjarjes dhe është në kërkim nga policia.

 

Advertisement

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30 të mbrëmjes së të mërkurës, ndërsa ende nuk dihen motivet.

 

Burri me origjinë rumune e ka goditur disa herë shqiptaren, duke i shkaktuar plagë në shpinë, krah dhe këmbë

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy