Silvio Berlusconi merr dozën e tretë të vaksinës kundër Covid: Tani është radha juaj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Silvio Berlusconi merr dozën e tretë të vaksinës kundër Covid: Tani është radha juaj

Silvio Berlusconi mori dozën e tretë të vaksinës Covid-19.

Pas injektimit, Berlusconi bëri një apel për ata që nuk i janë nënshtruar ende vaksinimit.

“Vaksinat dhe certifikata shëndetësore janë mjeti kryesor që kemi për të mposhtur Covid-in dhe për të kufizuar efektet e tij në shëndet dhe ekonomi.

Tani është radha juaj: ata që nuk janë vaksinuar duhet ta bëjnë këtë pa hezitim së shpejti.

Advertisement

Rezervoni për dozën e tretë,” ka shkruar ai në “Twitter”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy