“Takimi i ëndrrave”/ Putin dhe zyrtarët i zë gjumi në tavolinë (Video)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Takimi i ëndrrave”/ Putin dhe zyrtarët i zë gjumi në tavolinë (Video)

Duket se lufta e ka lodhur mjaftueshëm Vladimir Putinin dhe zyrtarët rus.

Gjatë një takimi shtetëror për turizmin në Rusi, Putin mbylli sytë për një kohë të shkurtër dhe mori një sy gjumë.

Advertisement

Pamjet nga mbledhja e këshillit shtetëror tregojnë gjithashtu zyrtarët e rraskapitur të Putinit që përpiqen të mbajnë sytë hapur, por një nga një dorëzohen dhe i zë gjumi edhe për disa momente.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy