Të shtëna me armë në një shkollë në Finlandë, tre të plagosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë në një shkollë në Finlandë, tre të plagosur

Tre persona u plagosën në Finlandë nga të shtënat me armë zjarri në një shkollë në qytetin Vanda, tha në një deklaratë policia finlandeze, e cila më vonë njoftoi se i dyshuari si sulmues ishte arrestuar.

Më herët policia u kishte kërkuar kalimtarëve që të mos i afroheshin zonës dhe banorëve të qëndronin në shtëpi dhe të mos hapnin derën për të panjohurit. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy