Të shtëna me armë pranë Universitetit të Nevadës në SHBA, raportohet për viktima

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Të shtëna me armë pranë Universitetit të Nevadës në SHBA, raportohet për viktima

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e mërkurë në Universitetin e Nevadës në Las Vegas, ku raportohet se ka patur disa persona të vdekur, edhe pse numri i saktë nuk dihet ende.

 

Medait në SHBA-raportojnë se autori ka mundur të largohet nga vendngjarja.

Zyrtarët e universitetit lëshuan një deklaratë për shtyp duke paralajmëruar studentët dhe stafin për raportet e të shtënave.

 

Ata gjithashtu u kanë kërkuar atyre që të evakuoheshin në një zonë të sigurt.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy