Tërmet i fortë në Itali/ Ja epiqendra dhe magnituda

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tërmet i fortë në Itali/ Ja epiqendra dhe magnituda

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak çaste më parë në Itali.

 

Lëkundjen me magnitudë, 5.1 righter, u regjistruan rreth orës 16:05.

 

Advertisement

Epiqendra e tërmetit raportohet të jetë në Umbria.

 

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy