Tragjedi në Ekuador, autorët ngatërrojnë adresën, vrasin 4 të mitur dhe plagosin prindërit e tyre

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tragjedi në Ekuador, autorët ngatërrojnë adresën, vrasin 4 të mitur dhe plagosin prindërit e tyre

Një sulm me armë ka shkaktuar një tragjedi në një familje në Guayaquil të Ekuadorit, ku katër të mitur kanë humbur jetën, ndërsa nëna dhe babai kanë mbetur të plagosur rëndë.

Policia ekuadoriane ka deklaruar se nga sulmi i bandave të armatosura në Guayaquil, kanë humbur jetën 4 të mitur të moshës 3, 5 dhe 7 vjeç si dhe një foshnjë vetëm 5 muajshe, ndëra dy prindërit kanë mbertur të plagosur rëndë.

Por ajo që e bën edhe më tragjike ngjarjen është se viktimat kanë ardhur për shkak të ngatërresës së adresës. /Vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy