Tragjedia në Greqi/ Veliaj: Ngushëllime familjarëve të viktimave dhe shërim të shpejtë të lënduarve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tragjedia në Greqi/ Veliaj: Ngushëllime familjarëve të viktimave dhe shërim të shpejtë të lënduarve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar për tragjedinë e ndodhur në Larisa të Greqisë.

 

Në një postim në rrjete sociale, kryebashkiaku Veliaj shpreh ngushëllimet familjarëve të viktimave dhe u uron shërim të shpejtë të personave të lënduar.

 

Advertisement

Shumë i prekur nga lajmi për aksidentin në Greqi. Ngushëllime familjarëve të viktimave dhe shërim të shpejtë të lënduarve nga kjo tragjedi!

 

U prehshin në paqe!”, shkruan Veliaj.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy