Video/ Çifti kap pamjet e frikshme: Jemi dëshmitar, kemi parë katër UFO

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video/ Çifti kap pamjet e frikshme: Jemi dëshmitar, kemi parë katër UFO

Një çift kanadez kanë deklaruar se ata janë dëshmitar se kanë parë 4 UFO.

Sipas New York Post, Justin Stevenson dhe gruaja kanë qenë duke udhëtuar në datën 14 maj në orën 22:00, kur papritur ata kanë parë disa rrathë misteriozë që bënin dritë të verdhë dhe rrinin pezull mbi lumin Winnipeg

Stevenson, 49 vjeç, filloi të filmonte pamjen e frikshme, ndërsa pyeste me zë të lartë nëse ishte dëshmitar i një takimi me alienët.

Çfarë është ajo?”, dëgjohet ai duke thënë. “Po, mendoj se po shohim disa alienë.”, shtoi më pas burri i habitur, teksa thekson se ata janë dëshmitarë realë të cilët kanë parë UFO./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy