VIDEO/ Këngëtarja shqiptare mahnit pjesëmarrësit: “Tumankuqja” këndohet edhe në simpoziume ndërkombëtare

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Adelina Emini është një këngëtare e suksesshme shqiptare, por talentin dhe aftësitë ajo i ka edhe në fushën e marketingut.

Së fundmi ajo ka qenë pjesë e një simpoziumi ndërkombëtar, ku ka prezantuar online një projekt që e kishte përgatitur vetë.

Në mes të prezantimit, për të relaksuar edhe pjesëmarrësit ajo vendosi të këndojë këngën “Tumankuqja”, duke i mahnitur me zërin e saj, të cilët nuk i kursyen duartrokitjet dhe komentet pozitive.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy