Video/ Presidenti i Francës qëllohet me shuplakë nga një qytetar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron është qëlluar këtë të martë me shuplakë në fytyrë nga një qytetar.

Në momentin që Macron i është afruar një qytetari, ai e ka kapur te dora dhe me dorën tjetër e ka goditur.

Advertisement

Truprojat e tij nuk kanë mundur ta parandalojnë këtë ngjarje, Mirëpo, kanë reaguar menjëherë duke e neutralizuar personin që e qëlloi.

Për këtë ngjarje janë arrestuar dy persona.

Advertisement

Macron ishte duke zhvilluar takime me bizneset dhe studentët, me të cilët bisedonte se si jeta po i rikthehet normalitetit pas lehtësimit të masave antiCovid.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy