VIDEO: Shtyrje dhe shpulla, sherr mes vetë protestuesve të Teatrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përveç përplasjes me policinë gjatë tubimit të sotëm nuk kanë munguar as konfrontimet mes vetë aktivistëve.

Report TV sjell një moment kur pas një debati, njëri nga protestuesit godet një tjetër.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy