Video-Tërmeti në Australi/ Momenti kur tërmeti “shkund” gazetarët gjatë emisionit live në studio

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Video-Tërmeti në Australi/ Momenti kur tërmeti “shkund” gazetarët gjatë emisionit live në studio

Mediet e huaja kanë publikuar pamje gjatë momentit të lëkundjeve të forta që shkundën pjesën juglindore të Australisë.

Tërmeti 5.8 ka ballë i shkallës Righter ka goditur vendin sot, duke shkaktuar edhe panik tek qytetarët. Në videon e publikuar nga BBC shihet momenti kur gazetarët dhe analistët ndodhen në studio, duke folur, ndihen lëkundjen e forta të termetit.

Personat në studio shihen të frikësuar, por arrijnë të përmbajnë veten.

Advertisement

Lexo edhehttps://www.vizionplus.tv/pamje-termet-i-fuqishem-ne-australi-njerez-te-alarmuar-dhe-ndertesa-te-rrezuara/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy