WhatsApp, Instagram dhe Messenger me probleme/ Njerëzit nuk komunikojnë dot

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prej disa minutash, aplikacionet e shumëpërdorura si WhatsApp, Instagram dhe Messenger kanë shfaqur probleme.

Njerëzit nuk i përdorin dot për shkak të rënies së serverave respektivë.

Advertisement

Nga kompanitë teknologjike nuk ka ende një reagim zyrtar për të sqaruar se çfarë ka ndodhur dhe sa do të zgjasë ky problem.

Kjo nuk është hera e parë që ndodh një bllokim i tillë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy