37 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe 11 të shëruar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 37 raste të reja me COVID-19, ndërsa janë bërë plot 508 teste. Ndërkohë janë shëruar 11 pacientë dhe nuk ka pasur asnjë viktimë.

Rastet janë regjistruar në qytetet e mëposhtme:

Shkup 12

Kumanovë 8

Advertisement

Shtip 2

Prilep 2

Struga 7

Veles 4

Advertisement

Ohër 2

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy