Ahmeti paralajmëron edhe Ziadin Selën si pjesë e koalicionit me Frontin Evropian

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot ka njoftuar se koalicionit Fronti Europian do t’i bashkëngjitet edhe Ziadin Sela.

“Sigurisht se në ditët në vijim do të arrijmë që ta jetësojmë ta materializojmë. Do na shihni të gjithëve këtu së bashku. Sigurisht se hap pas hapi bëhen punët”, tha Ahmeti.

Frontit Europian sot iu bashkëngjitë edhe kryetari i PDE-së, Arianit Hoxha dhe kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi./Telegrafi/

Advertisement

Ahmeti paralajmëron edhe Ziadin Selën si pjesë e koalicionit me Frontin Evropian shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy