Aksident në rrugën Kumanovë – Shën Nikolla, lëndohet një motoçiklist

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një motoçiklistë është lënduar në një aksident trafiku në rrugën regjionale Kumanovë – Shën Nikollë.

“Sot në orën 15:17 në SPB Kumanovë është paraqitur se në rrugën regjionale Kumanovë – Shën Nikollë ka ndodhur një aksident në mes një makine dhe motoçiklete, ku drejtuesi i motoçikletës ka marrë lëndime të rënda trupore, të cilat janë konstatuar në spitalin e Kumanovës”, thonë nga SPB Kumanovë.

Ata shtojnë se kanë kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të vërtetuar shkaqet e aksidentit.

The post Aksident në rrugën Kumanovë – Shën Nikolla, lëndohet një motoçiklist appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy