Aksident në Shkup, lëndohet një motoçiklist

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se mbrëmë në ra 19:15 në SPB Shkup është paraqitur se rrugën “Ivan Haxhinikollov” në Shkup ka ndodhur një aksident në komunikacion në mes një veture “Kia” me targa të Shkupit, drejtuar nga B.J. (51) në Shkup dhe motoçikletës “Honda” me targa të Shkupit, drejtuar nga A.B. (22) nga Shkupi.

Në aksident lëndime të rënda kanë marrë motoçiklisti të konstatuar në spitalin “Nënë Tereza”.

Në vendin e ngjarjes është kryer kontroll nga ekipi policor nga SPB Shkup./Telegrafi/

The post Aksident në Shkup, lëndohet një motoçiklist appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy