Aksident në Shkup, përmbyset një makinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Para minuta më parë ka ndodhur nj aksident i rënde në Shkup.

Si pasojë e aksidentit, një makinë “SEAT” është përmbysur.

Sipas informacioneve të para, shoferi është i lënduar dhe është dërguar në spitalin e qytetit.

Ndërkohë, menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Advertisement

Aksident në Shkup, përmbyset një makinë shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy