Aksion policor në Gërçec të Shkupit, ka persona të arrestuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia sot në mëngjes po kryen një sërë bastisjesh dhe arrestimesh të anëtarëve të një klani kriminal nga Gërçeci, të cilët janë të lidhur me trafik droge dhe vrasje.

Bastisje janë duke u bërë në Gërçec, Duqanxhik, Çair dhe lokacione të tjera.

Sipas informacioneve të AIM, tashmë janë arrestuar disa persona, ndërsa operacioni është ende vijon. Gjatë ditës, pas përfundimit të aksionit, priten më shumë detaje nga policia.

*Foto: Arkiv

Advertisement

The post Aksion policor në Gërçec të Shkupit, ka persona të arrestuar appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy