Arrestohen dy persona nga Dibra për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në rrugën rajonale Dibër-Strugë, në vendin e quajtur Vrabiq, më 20 korrik polica ka arrestuar dy dibran të moshës 23-vjeçar.

Të dy ishin me automjetin “Golf” me targa të Dibrës, ndërsa pasi që janë vërejtur nga policia, njëri prej tyre ka dalë nga vetura dhe është përpjekur që të ikë.

Në vendin e ngjarjes është gjetur një qese me mariuanë.

Të dy 23-vjeçarët janë dërguar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tyre do të ngriten kallëzimet e duhura./Telegrafi/

Advertisement

Arrestohen dy persona nga Dibra për shkak të tregtisë me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy