Arrestohet një person në Shkup, kapet duke vjedhur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se mëngjesin e sotëm një i ri nga Shkupi është kapur në flagrancë duke vjedhur në një objekt nën pronësi të EVN-Maqedoni.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 08:15 në një nga barakat në Qendër, nën pronësi të kompanisë EVN.

MPB njofton se 24-vjeçari XH.H. nga Shkupi është privuar nga liria dhe se kundër tij po përgatitet padi për kryerjen e veprës penale “Vjedhje e rëndë në tentativë”.

The post Arrestohet një person në Shkup, kapet duke vjedhur appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy