Arrestohet një person në Tetovë për vuajtje të dënimit me burg

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje (05-janar) në ora 14.20, zyrtarët policorë në fshatin Sllatinë të Tetovës, në bazë të urdhrit të pranuar paraprakisht nga Gjykata Themelore në Tetovë, për vuajtje të dënimit me burg, kanë arrestuar personin M.L. (47) nga Sllatina.

Ai është shoqëruar dhe dorëzuar në burgun e Tetovës për vuajtje të dënimit.

Arrestohet një person në Tetovë për vuajtje të dënimit me burg shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy