Arrin në 52 centimetra trashësia e borës në Kodrën e Diellit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trashësia e borës në Kodrën e Diellit këtë mëngjes është 52 centimetra. Më shumë shi gjatë natës ka rënë në Dibër, Pozharan, Tetovë, Kriva Pallankë, Berovë, Krushevë dhe Shkup.

Më e ftohtë është në Kriva Pallankë dhe Kumanovë ku temperaturat u ulen në 1 gradë, në Tetovë, Shtip dhe Dibër 2 gradë, ndërsa në Shkup u mat temperatura 3 gradë./Telegrafi/

Arrin në 52 centimetra trashësia e borës në Kodrën e Diellit shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy