Bastisje në Shtip, është arrestuar një tregtar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB-ja ka informuar se në datë 07.11.2023 në Shtip, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Shtip e kanë privuar nga liria A.J.(23) nga Shtip.

“Gjatë bastisjes të kryer nga punonjës policie të Departamentit për Trafikim të Paligjshëm të Drogës në banesë dhe ambiente ndihmëse, në pronësi të vëllait të tij T.J. (32), në të cilin jetonin së bashku, sipas një urdhri të marrë paraprakisht, u gjet dhe u konfiskua marihuana”, njoftojnë nga MPB-ja.

Pas përfundimit të çështjes ndaj A.J do të bëhet kallëzimi përkatës penal. /Telegrafi/

Bastisje në Shtip, është arrestuar një tregtar shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy