Deputetët e “Të Majtës” demolojnë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy deputetë të së “Majtës” kanë demoluar foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa kanë demoluar edhe pjesë elektronike.

Pas këtyre ngjarjeve nënkryetari i Kuvendi caktoi 30 minuta pauzë./Telegrafi/

Advertisement

Deputetët e “Të Majtës” demolojnë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy