Është gjetur një grua e humbur në malin Kitka të Draçevës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 10.09.2022, rreth orës 18:30, zyrtarët policorë nga Stacioni Policor Draçevë në malin Kitka, e kanë gjetur R.S. (54) nga Shkupi për të cilën në orën 15:44 në stacionin policorë në Draçevë burri i saj B.S. (56) nga Shkupi ka raportuar se derisa ishin në mal, është larguar nga ai dhe ka humbur, njoftojnë nga MPB.

Menjëherë në vendin e ngjarjes janë dërguar zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Draçevë, Njësiti policor për intervenim dhe një qen hetues, pas së cilës R.S. është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore dhe u kthye te burri i saj./Telegrafi/

Është gjetur një grua e humbur në malin Kitka të Draçevës shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy