Është gjetur vetura e vjedhur në Shkup, arrestohet një person

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia ka gjetur veturën e cila ishte paraqitur si e vjedhur.

“Më 05.01.2021, pasi morën masa dhe aktivitete, policia nga SPB-Shkup gjetën automjetin “Audi 6 quatro”, i cili një ditë më parë ishte raportuar se ishte vjedhur në sheshin “Aradhat Partizane” në Shkup.

N.Sh. (34) nga Grçec u ndalua në lidhje me çështjen, ndërsa u krye një kontroll në shtëpinë e N.Sh. me qëllim që të zbardhet plotësisht rasti”, thonë nga MPB./Telegrafi/

Është gjetur vetura e vjedhur në Shkup, arrestohet një person shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy