Fillojnë punimet për ndërtimin e stadiumit të Tetovës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mijëra tetovarë iu drejtuan sot stadiumit të Tetovës për të ndjekur lojën e ish lojtarëve të Shkëndijës së gjeneratës së viteve të 70-ta dhe 90-ta.

Ndeshja u zhvillua në kuadër të fillimit të punimeve për ndërtimin e stadiumit të ri të qytetit.

Projekti qe filloi sot pritet të jetë gati për 2 vite ndërsa do të kushtojë rreth 10 milion euro, ndersa realizohet nga Komuna e Tetovës.

Manifestimin e zbukuruan me performancën e tyre dhe rock grupi Elita 5./Alsat/

Advertisement

 

The post Fillojnë punimet për ndërtimin e stadiumit të Tetovës appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy