Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti i katërt

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas rivotimit të ditës së sotme në Njësinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin e deputetit të 4-të në këtë zonë.

Këtë informacion me publikun e ka ndarë në “Facebook”, ministri Kreshnik Bekteshi.

Ai përmes një statusi ka falënderuar votuesit në vendvotimet në të cilat është ri-votuar.

“JU DUA DEBRESHT, KRUSHEVE, STRUGË, OHËR”, ka shkruar Bekteshi.

Advertisement

Se është ruajtur deputeti i katërt në zonën 5 ka shkruar edhe ministri i Shoqërisë informatike dhe Administratës, Naim Bajrami.

The post Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti i katërt appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy