Fotografia nga lartë që tregon pritjen e mërgimtarëve të futen në Maqedoni nga Serbia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në vendkalimin kufitar Tabanoc kanë vazhduar edhe sot pritjet e gjata për hyrje në Maqedoninë e Veriut.

Nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë njoftojnë se në vendkalimin kufitar në Tabanoc për hyrje në vend pritet rreth një orë, ndërsa në Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 40 minuta.

Nga LAMM theksojnë se në vendkalimet e tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi./Telegrafi/

Advertisement

Fotografia nga lartë që tregon pritjen e mërgimtarëve të futen në Maqedoni nga Serbia shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy