Gashi: Mundësia për rikthimin e rezultatit është jashtëzakonisht e madhe

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi ka reaguar në lidhje me rezultatet e zgjedhjeve presidenciale, duke thënë “mundësia për rikthimin e rezultatit është jashtëzakonisht e madhe”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Të dashur votues, aktivistë e mbështetës të koalicionit VLEN, ju faleminderit pafundësisht për mbështetjen.

Ju jeni më meritorët për këtë fitore në votën shqiptare. Edhe ashtu për nga mandatet nuk kemi ndonjë dallim të theksuar, ndërsa mundësia për rikthimin e rezultatit është jashtëzakonisht e madhe.

Më 8 maj ia fillojmë nga zeroja, me kuti të zbrazëta, dhe ne jemi të bindur se fitorja është e paevitueshme. Vazhdojmë drejt fitores. Ia VLEN” ka shkruar Afrim Gashi.

Advertisement

Përndryshe, kandidati i VLEN, ku është edhe Gashi, Arben Taravari ka dalë i dyti në taborin shqiptar. /Telegrafi/

Gashi: Mundësia për rikthimin e rezultatit është jashtëzakonisht e madhe shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy