Gashi: Përfundimi i Ramazanit dhe ardhja e Bajramit gjithnjë ka qenë festë në familjet tona

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i Alternativës Afrim Gashi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka thënë se ardhja e Bajramit gjithnjë ka qenë mall dhe festë në familjet tona.

Ja urimi i plotë e Gashit:

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy