Gjendet e vdekur në shtëpi në Shkup një foshnjë dy muajshe

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Siç njoftojnë nga policia, në stacionin policor të Gazi Babës, ndihma e shpejt dje ka raportuar se në shtëpi në rrugën “Zendel Xhemail” ka një foshnjë të vdekur.

Sipas raportit polcior, është kryer këqyrja e vendit të ngjarjes nga policët e SP Gazi Babë dhe është konstatuar se bëhet fjalë për foshnjë të vdekur nga nëna e mitur nga Shkupi.

Nga mjeku i ndihmës së shpejtë është konstatuar vdekja, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik trupi i foshnjës është çuar për autopsi në Institutin për Mjekësi Ligjore./Telegrafi/

Gjendet e vdekur në shtëpi në Shkup një foshnjë dy muajshe shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy