Gjobiten 349 persona për mosmbajtje të maskës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në 24 orët e fundit në të gjithë territorin e vendit tonë janë regjistruar 349 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria për mbrojtje nga coronavirusi.

Gjobiten 349 persona për mosmbajtje të maskës shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy