Grabitet një bastore në Çair

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Brendshme njofton se sot në orët e para të mëngjesit ka ndodhur një grabitje në një bastore sportive në Çair.

“Sot në mëngjes në ora 05:33 në SPB Shkup është raportuar se në një bastore sportive në zonën e Çairit dy persona kanë kërcënuar punëtorët dhe kanë marrë para nga qarkullimi”, njoftojnë nga MPB.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Grabitet një bastore në Çair shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy