Irfan Buçi njofton dorëheqjen nga posti i zv. drejtorit të Doganave

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Irfan Buçi përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ka do të jep dorëheqje nga posti i zëvendës drejtorit të Doganave.

Buçi njoftoi se dorëheqja e tij nga ky post vjen për arsye familjare, respektivisht për shkak të nevojës që djali i tij të trajtohet për autizëm jashtë shtetit.

“Për arsye familjare (për shkak djalit tim qe duhet shëruar nga Autizmi jashtë vendit dhe do te mungoj për një kohe te gjatë) te premten me datë 14-05-2021 jap dorëheqje nga posti zv. drejtorit te Doagnës në RMV.

Ju faleminderit! Familja është mbi gjitha. Faleminderoj Ali Ahmetin për mbështetjen dhe besimin e dhënë gjatë këtyre 3 viteve”, ka shkruar Buçi.

Advertisement

Irfan Buçi njofton dorëheqjen nga posti i zv. drejtorit të Doganave shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy