Ka dashur t’i zhvasë para gruas së tij të pamartuar, ndaj i ka dërguar mesazhe kërcënuese: kallëzim penal për një strugan

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një burrë nga Struga ka kërcënuar gruan e tij të pamartuar për i ka zhvatur para, tha policia.

DPB Struga ka paraqitur kallëzim penal kundër B.N.(38) nga fshati Veleshtë i Strugës, për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprat penale “zhvatje” dhe “rrezikim i sigurisë”.

Gjatë këtij viti ai i ka dërguar mesazhe kërcënuese gruas së tij të pamartuar, duke tentuar t’i zhvasë para. /Telegrafi/

Ka dashur t’i zhvasë para gruas së tij të pamartuar, ndaj i ka dërguar mesazhe kërcënuese: kallëzim penal për një strugan shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy