Kallëzim penal ndaj një personi nga Kumanova, dyshohet për veprën “përdhunim”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SPB Kumanovë ka dorëzuar kallëzim penal kundër I.A, i dyshuar për “përdhunim”.

Siç njoftojnë nga MPB ai viktimën e ka regjistruar edhe me celular.

“Më 9 qershor 2024, i akuzuari ka kryer tradhti bashkëshortore me B.K në shtëpinë e tij dhe e ka regjistruar të gjithë ngjarjen me celular”, thonë nga MPB.

The post Kallëzim penal ndaj një personi nga Kumanova, dyshohet për veprën “përdhunim” appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy